03538258617 info [at] Deponet.ir

درباره ما

بد نیست درباره دپونت بدانید که:

هدف از راه‌اندازی دپونت یا در حقیقت بازار اینترنتی قسمتی از محصولات مواد اولیه صنعت کاشی و سرامیک، تسهیل و بهینه کردن انتخاب و خرید کالاهایی است که در این بازار عرضه می‌شود و برآنیم تا با عرضه کردن کالاهایی که مورد نیاز مشتریان و کاربران عزیز می‌باشد قدمی هدفمند در جهت معرفی و عرضه و نهایتاً فروش محصولاتی که مشتری و یا کاربر حتی امکان رویت و اطلاع از آن کالاها را ندارد فراروی آوریم.

بررسی‌های ما نشان می‌دهد که در زمینه محصولات مواد اولیه چه بسیار محصولات و کالاهایی هستند که تولید و عرضه شده‌اند ولی حتی متخصص‌ترین اهل فن این رشته نیز گاهاً از آن بی‌خبر و یا چنانچه دارای خبر هستند به دلایل مختلف از پیدا کردن و تهیه آن عاجز مانده‌اند و در نتیجه به سمت کالا و یا محصولاتی رفته‌اند که صد‌ ‌‌در‌صد نظرات دقیق و مبتنی بر انتخاب کارشناسانه آنها را تامین نکرده است.

کار آنجا سخت می‌شود که بخواهید یک کالا و یا محصول را در میان تنوع بسیار بالا و تو‌ در توی انتخاب نموده ، که ما به این نتیجه رسیده‌ایم این مهم اگر راه حلی منطقی داشته باشد یقینا یکی از بهترین گزینه‌ها، کاری است که دپونت آنرا از طریق بازار اینترنتی قصد دارد به انجام برساند.

در این راستا چنانچه امکان و یا امکاناتی به وجود آید که رویت و کیفیت انواع مواد اولیه را به نمایش بگذارد و اطلاعات جامع و مبسوطی در حد توان به کاربران و مشتریان ارائه دهد. بدیهی است کار انتخاب و نزدیک شدن سلایق بسیار تسهیل و یک عمل مشترک و مشکل، ممکن خواهد شد.

مطلب دیگری که مد نظر می‌باشد آن است که معمولا تولیدکنندگان و یا فروشندگان عمده که قاعدتاً از تماس و دسترسی کاربران و مشتریان به دور هستند امکانات و اطلاعاتی را واقعی (معمولا غیر کاذب) در اختیار می‌گذارند که این اطلاع‌رسانی از طریق سایت‌ دپونت شفاف، واقعی، به روز و بطور مداوم و پیوسته در دسترس می‌باشد.

علاوه بر مطالب ذکر شده در بالا، مضافاً، دپونت با آوردن انتقادات و پیشنهادات و نظرات مشتریان و کاربران پس از مصرف کالای خریداری شده می تواند مرجع بسیار خوبی باشد. از مواردی که کاربران و یا مشتریان پس از مصرف کالا به آن رسیده‌اند (مثبت و یا منفی) و این میتواند چراغ راهی باشد بسیار استثنایی و قابل اتکا برای انتخاب و خرید و جلوگیری از پشیمانی های بعدی.

نوع کالاهایی که در سایت دپونت معمولا عرضه می‌شود مانند یک کالای پرتابل نیست مانند (موبایل، لوازم الکتریکی، لوازم خانگی و ...) که در صورت مطلوب نبودن( به هر دلیلی اعم از موجه و یا غیر‌موجه) بتوان براحتی آنرا تعویض کرد. وهمین دلیل کافی است که نشان دهد خدمات این سایت تا چه حد می‌تواند بر انتخاب صحیح و دقیق و جلوگیری از ضرر و زیان‌های بعدی اعم از مادی و معنوی موثر و تاثیرگذار باشد.

دست اندرکاران دپونت نهایت تلاش و سعی خود را معمول خواهند داشت که از تک تک خریداران پس از استفاده محصولات و کالاها حتما اخذ نظر بنمایند و از ایده‌ها و مطالبی که بتوان آنرا در سایت نمایش داد و یا منعکس نمود به گونه ای وسیع و گسترده استفاده نمایند که مشابه آن غیر قابل یافت و یا بسیار نایاب باشد.

 

حق نشر برای DEPONET محفوظ است Powered by nopCommerce